Zsyp budowlany

construction-gd87ed9bfb_1920

Jeżeli chcemy aby prace budowlane przebiegały sprawnie, musimy na bieżąco pozbywać się wyprodukowanych odpadów. Zsyp budowlany potocznie nazywany rękawem jest narzędziem ułatwiającym transport takich odpadów bezpośrednio do podstawionego wcześniej kontenera. Takie rozwiązanie pomaga skutecznie i przy tym bezpieczne pozbyć się np. nadmiaru gruzu z miejsca wykonywanej pracy a także ograniczyć tworzenie się szkodliwego dla zdrowia pyłu, powstającego w wyniku wyrzucania gruzu.

Konstrukcja zsypu budowlanego

Zsyp budowlany składa się z pojedynczych elementów, które połączone ze sobą łańcuchami tworzą tzw. Rękaw – zaprojektowana w ten sposób konstrukcja pozwala na łatwe dostosowanie długości do tej wymaganej. Pierwszy element to konstrukcja nośna na której opieramy element zasypowy, następnie w zależności od pożądanej długości dołączamy kolejne elementy podstawowe. Końcówka naszego rękawa powinna prowadzić do miejsca wyznaczonego na zrzut odpadów np. kontener na gruz.

Wynajem zsypu budowlanego

Oferujemy wynajem zsypu budowlanego w Krakowie. Rękaw możemy dostarczyć razem z kontenerem na odpady, pod wskazany przez Klienta adres. Zapraszamy do cennika, aby poznać koszt wypożyczenia zsypu lub kontenera na gruz.