Wywóz gruzu cena i cennik

Cena podstawienia konteneru na gruz

Cennik

Tabela i aktualna cena kontenerów na gruz i odpady poremontowe

Rodzaj Cena
KP7 (7m³) 1400 zł netto*
KP10 (10m³) 2000 zł netto*
KP12 (12m³) 2400 zł netto*
ZSYP BUDOWLANY (15m³) cena ustalana indywidualnie
KONTENER BIUROWY cena ustalana indywidualnie
*Podane ceny są cenami orientacyjnymi, a ich końcowa wysokość ustalana jest indywidualnie.

CO JEST ZAWARTE W CENIE KONTENERA?

Wszelkie remonty czy inne prace budowlane nieodłącznie wiążą się z wytworzeniem dużej ilości odpadów budowlanych. W takiej sytuacji konieczne jest zadbanie o odpowiedni wywóz gruzu, tak aby nie wyrzucać go do nieodpowiednich pojemników czy do miejsc nieprzeznaczonych na wywóz gruzu. Cena kontenera na gruz w Krakowie potrafi jednak różnić się w zależności od dzielnicy oraz wybranego kontenera.

Wywóz gruzu – cennik, cena kontenerów Kraków

Najważniejszą kwestią podczas wyboru kontenera na odpady budowlane jest jego wielkość, ponieważ pojemność kontenerów na gruz może wynosić od 1 do nawet 36 m3. Należy jednak pamiętać, że, w przypadku wytworzenia dużej ilości odpadów budowlanych, im większa powierzchnia kontenera, tym niższa cena za wywóz gruzu – nie opłaca się więc wynajmować kilku mniejszych kontenerów na gruz zamiast jednego większego. Warto również przemyśleć czy wynajem dużego kontenera na odpady budowlane to dobra decyzja, gdyż w przypadku niewielkiej ilości odpadów może okazać się zbyt duży.

Sprawdź koniecznie nasz cennik i aktualną cenę za wywóz gruzu w Krakowie. Zapewniamy najkorzystniejsze warunki wywozu gruzu, podstawiania kontenerów i utylizacji odpadów.

Cena za wywóz gruzu uwarunkowana jest przez kilka czynników. Ostateczny cennik przedstawiamy zawsze indywidualnie każdemu klientowi.

Cena za wywóz gruzu różni się również w zależności od miasta oraz województwa, lecz w 2022 r. średnia cena wywozu kontenera o powierzchni 7 m3 wynosi 1500 zł, a kontenera 10 m3 2100 zł.

Stronę wyszukiwano najczęściej po słowach: wywóz gruzu cena Kraków, wywóz gruzu cennik Kraków, kontenery na gruz Kraków cena, wywóz gruzu budowlanego cennik Kraków, wywóz odpadów budowlanych Kraków cena cennik