Wywóz gruzu z placu budowy

construction-site-ga4db42aaf_1920

Wywóz gruzu jest często nierozłącznym elementem mniejszych i większych prac budowlanych, dlatego warto o to zadbać jeszcze w etapie planowania inwestycji.

Pojemność kontenera na gruz

Miejsce prac nie zawsze pozwala na zamówienie kontenera na gruz o dużej pojemności, zamawiając pojemnik warto upewnić się czy nie zabraknie nam miejsca na inne wyposażenie – materiały, maszyny lub pojazdy. Standardowa pojemność dostarczana przez nas na budowę to 7m3, jeśli jednak posiadamy więcej wolnej przestrzeni to możemy wziąć pod uwagę większe pojemności.

Kontener na placu budowy

W przypadku dużych inwestycji budowlanych, podstawiony kontener zapełnia się gruzem w bardzo szybkim czasie, co może zakłócić płynność wykonywanych prac, ze względu na brak miejsca do składowania gruzu. Nasza firma dostarcza kontenery w całym Krakowie. Zamówienie wymiany kontenera realizujemy jeszcze w ten sam dzień roboczy. Wywozimy gruz specjalnie wyposażonym do tego pojazdem hakowym lub na zamówienie podjeżdżamy pojazdem 4-osiowym.

Zsyp budowlany

Jeżeli chcemy aby prace budowlane przebiegały sprawnie, musimy na bieżąco pozbywać się wyprodukowanych odpadów. Zsyp budowlany potocznie nazywany rękawem jest narzędziem ułatwiającym transport takich odpadów

Czytaj więcej

Wywóz gruzu z placu budowy

Wywóz gruzu jest często nierozłącznym elementem mniejszych i większych prac budowlanych, dlatego warto o to zadbać jeszcze w etapie planowania inwestycji. Pojemność kontenera na gruz

Czytaj więcej