Gdzie wyrzucić odpady po remoncie?

renovate-gee1a2f63b_1280

W czasie prowadzenia prac remontowych w mieszkaniu lub domu skupiamy się przede wszystkim na zakupie niezbędnych materiałów budowlanych oraz narzędzi, musimy jednak pamiętać o gromadzących się śmieciach, ich regularny wywóz pozwoli nam zachować porządek podczas remontu. Do wywozu odpadów powstałych w wyniku takich prac najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie kontenera na śmieci poremontowe.

Co można wyrzucić do kontenera po remoncie?

Do kontenera możemy wrzucić wszystkie śmieci powstające podczas prac remontowych. Do najczęstszych odpadów poremontowych należą gruz, usunięte tynki, cegły, deski panele, okleiny, wiaderka po farbie, zużyte kleje, folie itp. Wszystkie wspomniane rzeczy możemy wrzucić do zamówionego kontenera na tzw. Odpady zmieszane. W naszej ofercie znajdują się również osobne pojemniki na gruz, drewno, folię czy papier.

Jak zamówić kontener w Krakowie?

Najszybszym sposobem aby zamówić kontener na odpady w Krakowie jest kontakt telefoniczny, pojemnik podstawimy jeszcze w ten sam dzień lub najbliższy dzień roboczy. Przy zamówieniu musimy podać pojemność kontenera (np. 7m3) który nas interesuje, lokalizacje oraz określić rodzaj odpadów jakie będziemy do niego wrzucać. Do mniejszych prac polecamy kontenery o pojemności 7m3, w przypadku większego zakresu robót możemy również zamówić kontener 10m3 oraz 12m3. Obsługujemy cały Kraków oraz okolice.